محمد حسن مجلسی

مربی رشته ورزشی

اطلاعات
توضیحات، رزومه و سوابق

شروع ورزش و دنیای قهرمانی
محمد حسن مجلسی در سال 1363 جودو را در باشگاه ایزد مهرآباد زیر نظر استاد قاسم افشین آریا شروع کرد. ورود به دانشگاه افسری در سال 67 این امکان را فراهم ساخت تا زیر نظر استاد رمضانعلی خانبابائی، قهرمان سوم آسیا و سپس استاد جناب سرهنگ ابوالفضل رحمت زاده بنیانگذار جودو در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کند.

در سال های 65 تا 75 با شرکت در مسابقات مختلف و کسب عناوین برتر قهرمانی، خود را به عنوان یک جودوکار مطرح در سطح کشور معرفی نمود. بین سال های 69 تا 75 جهت شرکت در مسابقات نظامیان جهان به تناوب به اردوهای مشترک تیم های ملی کشور و منتخبین نیروهای مسلح دعوت شد. در سالهای 68 تا75 سکوهای قهرمانی مختلفی در مسابقات قهرمانی نزاجا، ارتش و نیروهای مسلح را به تناوب کسب وهمزمان از سال 70 مربیگری در رشته جودو را نیز آغاز و با تیم‌های تحت رهبری و مربیگری خود مقام‌های متعددی را در رده‌های جوانان ، بزرگسالان، آجا و نیروهای مسلح در استان تهران ، ایران و بین‌المللی کسب نمود.

مدارج تحصیلی
بعد از اتمام دوران دبیرستان و اخذ دیپلم در رشته ریاضی فیزیک برای ادامه تحصیلات آکادمیک وارد دانشگاه افسری امام علی(ع) گردید و در رشته فیزیک کاربردی مدرک کارشناسی را اخذ نمود.

وی به سبب علاقه فراوان به ورزش در مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی‌و‌علوم ورزشی (گرایش مدیریت ورزشی) در سال92 در دانشگاه آزاد اسلامی (واحد تهران‌مرکز) شرکت و قبول و در سال 94 با معدل عالی فارغ‌التحصیل گردید. سپس در سال 95 در دانشگاه آزاد اسلامی (واحد تهران شمال) در مقطع دکتری مدیریت ورزشی شروع به تحصیل نمود و ضمن انجام تحصیل، در دانشگاه‌های مختلفی همچون دانشگاه علمی-کاربردی (واحد‌های تهران) به تدریس دروس تئوری و عملی مشغول گردید.

دوران مربیگری و داوری
در طی این سالیان در دوره های مختلف ورزشی برگزار شده توسط کمیته بین‌المللی المپیک همچون دو دوره متفاوت مدیریت و رهبری در حوزه ورزش(1993،2003)، دوره همبستگی المپیک مخصوص رشته جودو(2003) و نیز دوره زمان‌بندی تمرین برای مربیان تیم‌های‌ملی به مدرسی پرفسورتِئودور بومپا (از صاحب‌نظران برجسته دنیا در علم تمرین) و بسیاری از دوره‌های دیگر شرکت و با موفقیت این دوره‌ها راگذراند.

احکام کمربند
در سال 2012 کمربند دان 6 (قرمز- سفید) جودو را از فدراسیون بین المللی جودو (IJF) و کمربند دان 7 (قرمز- سفید) جودو را در سال 1396 از فدراسیون جودو و کوراش ج.ا.ا دریافت نمود.

همچنین در سال 1393 موفق به دریافت کمربند مشکی دان 6 جوجیتسو(JJIF) از فدراسیون ورزش های رزمی کشور و در سال 97 موفق به دریافت کمربند مشکی دان 7 جوجیتسو(JJIF) از فدراسیون جودو ، جوجیتسو و کوراش ج.ا.ا شد.

چکیده‌ای از سمت‌ها و عناوین ورزشی
مجلسی از سال87 به مدت چهار سال بعنوان دبیر کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو و کوراش ج.ا.ا و از سال 92 تا 95 مسئول کمیته پایگاه های استعدادیابی فدراسیون جودو و کوراش ج.ا.ا بوده است.

وی سال 1380 تا 1387 بعنوان دبیر کل کنفدراسیون کوراش آسیا (KCA) و پس از آن تا سال 1392 بعنوان دستیار اجرائی اول رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا مشغول به‌کار بوده است.

همچنین از سال 82 تاکنون به عضویت شورای عالی سبک جوجیتسو(JJIF) در آمد و از سال 87 به بعد نیز بعنوان دبیر انجمن جوجیتسو (JJIF) فدراسیون جودو می‌باشد

نظرات و دیدگاه ها
کاربر
به من اطلاع بده
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات

جهت ثبت امتیاز بر روی ستاره کلیک کنید.

رای مردمی: امتیاز 3.7 از 3 رای

نفر اولی باشید که به این مربی رای میدهید.

شماره تماس مربی
آدرس باشگاه
شبکه های اجتماعی مربی
کاربر گرامی

تمامی توضیحات سوابق ، رزومه و اطلاعات تماس درج شده در این صفحه توسط شخص مربی اظهار شده است و سامانه بامربی هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله و استفاده از خدمات مربی و شما ندارد.

تبلیغات
مربیان مشابه

رشته:

رشته:

رشته:

رشته:

کارت ویزیت دیجیتال مربی
محمد حسن مجلسی

محمد حسن مجلسی

مربی

تهران

loading...

برای ورود به صفحه مربی اسکن نمایید.