با مربی

« به وب سایت با مربی خوش آمدید »

با مربی تخصصی ترین پایگاه معرفی و ثبت مربیان ورزشی ، کلاس ، باشگاه ، سالن های ورزشی ، اماکن ورزشی

سامانه آنلاین « با مربی » با هدف تشکیل بانک اطلاعات مربیان و اساتید ورزشی کشور در بستر اینترنت و فضای مجازی ، با پیاده سازی بستر های لازم جهت این امر ، اقدام به معرفی هرچه بهتر مربیان و اساتید ورزشی به جامعه هدف و افرادی که بدنبال شروع ورزش همگانی ، قهرمانی و تربیتی در تمامی کشور هستند را نموده است .
در وب سایت با مربی تمامی مربیان و صاحبان باشگاه ها و سالن ها می توانند اطلاعات شاخه های ورزشی خود را به ثبت برسانند تا افرادی که در جست و جوی یک مربی ، باشگاه یا سالن ورزشی در محدوده زندگی خود هستند به راحتی بتوانند مربی و باشگاه مورد نظر خود را پیدا کنند و همچنین مربیانی که در باشگاه های خاص یا به صورت خصوصی نیز فعالیت می کنند بدانند که با درج اطلاعات در سایت با مربی ، افراد به راحتی می توانند با ورود به رشته ورزشی مورد نظر اطلاعات آنها را مشاهده نمایند و در صورت تمایل با آنها تماس بگیرند.
با توجه به نیاز همگان به امر ورزش و سلامتی و عدم دسترسی و شناخت ناکافی از رشته های ورزشی ، مربیان و اماکن ورزشی مناسب ، بستری برای کسب اطلاعات درباره ورزش و مربیان ورزشی و در نهایت شروع ورزش است .
و از طرفی نیاز مربیان ورزشی داخل و خارج از پایتخت را برای معرفی و دیده شدن در سطح کشور را با ایجاد صفحاتی کامل و اختصاصی و امکان کارآفرین و اشتغالزایی در این حوزه را فراهم نموده است .همچنین با ایجاد بخش های متنوعی مانند

  • « بامربی مگ »( مقالات و مطالب متنوع و کاربردی در زمینه های ورزش ، تغذیه و سلامت )
  • « بامربی بوک» ( فروشگاه آنلاین فروش کتب علوم ورزشی )
  • « بامربی ایونت » ( ثبت نام آنلاین و اطلاع رسانی کارگاه ها ، کلاس ها ، دوره ها و مسابقات ورزشی )
  • « بامربی نیوز » ( پایگاه خبری و اطلاع رسانی در حوزه ورزش )

سعی در ایجاد فضایی مناسب برای پاسخگویی به نیاز مخاطب بصورت متمرکز در بستر وب را نموده .

  • خدمات وب سایت با مربی برای تمامی اساتید ، مربیان و عموم مردم کاملا رایگان بوده و تمامی اطلاعات در دسترس عموم بصورت آزاد قرار داشته ضمن اینکه مربیان و اساتید ورزشی که تمایل داشته اطلاعاتشان به صورت ویژه در صفحه اصلی و صفحات خاص سایت جهت بیشتر دیده شدن قرار بگیرد می توانند با پرداخت مبالغ تعیین شده که در قسمت تعرفه ها درج شده است از این ویژگی با مربی استفاده نمایند .
  • اساتید ، مربیان و مدیران ورزشی که تمایل به معرفی خود و خدماتشان از این پایگاه  را دارند میتوانند از قسمت ارسال اطلاعات مربیان در بالای سایت اقدام به ثبت مشخصات خود نموده که پس از ارسال و تایید مدیریت با مربی ، در سایت قرار میگیرد .
  •  جهت پشتیبانی و پیگیری خرید و مشکلات در ارسال اطلاعات از فرم تماس با ما استفاده نمایید . کارشناسان ما در سریع ترین زمان در رفع ایراد و پاسخگویی به شما اقدام خواهند کرد .