classiera loader

با مربی

« به وب سایت با مربی خوش آمدید »

با مربی تخصصی ترین پایگاه معرفی و ثبت مربیان ورزشی ، کلاس ، باشگاه ، سالن های ورزشی ، اماکن ورزشی

تیم با مربی متشکل از چندین تن از اساتید و ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران با هدف تشکیل بانک اطلاعات مربیان و اساتید ورزشی کشور در بستر اینترنت و فضای مجازی با پیاده سازی بستر های لازم جهت این امر ، اقدام به معرفی هرچه بهتر مربیان و اساتید ورزشی به جامعه هدف و افرادی که بدنبال شروع ورزش همگانی ،  قهرمانی و تربیتی در تمامی کشور  هستند را نموده و با توجه به نیاز همگان به امر ورزش و سلامتی و عدم دسترسی و شناخت ناکافی از اماکن و مربیان ورزشی ، امید است پل ارتباطی مفیدی بین جامعه اساتید و مربیان با عموم مردم ، ورزش جویان و ورزش دوستان باشد .

 

  • خدمات وب سایت با مربی برای تمامی اساتید ، مربیان و عموم مردم کاملا رایگان بوده و تمامی اطلاعات در دسترس عموم بصورت آزاد قرار داشته ضمن اینکه مربیان و اساتید ورزشی که تمایل داشته اطلاعاتشان به صورت ویژه در صفحه اصلی و صفحات خاص سایت جهت بیشتر دیده شدن قرار بگیرد می توانند با پرداخت مبالغ تعیین شده که در قسمت تعرفه ها درج شده است از این ویژگی با مربی استفاده نمایند .
  • اساتید ، مربیان و مدیران ورزشی که تمایل به معرفی خود و خدماتشان از این پایگاه  را دارند میتوانند از قسمت ارسال اطلاعات مربیان در بالای سایت اقدام به ثبت مشخصات خود نموده که پس از ارسال و تایید مدیریت با مربی ، در سایت قرار میگیرد .
  •  جهت پشتیبانی و پیگیری خرید و مشکلات در ارسال اطلاعات از فرم تماس با ما استفاده نمایید . کارشناسان ما در سریع ترین زمان در رفع ایراد و پاسخگویی به شما اقدام خواهند کرد .